'Devrimci Pınar' sözü tepki gördü

  • Giriş : 18.08.2006 / 00:00:00

Fatih Aksoy'un "Pınar Altuğ'un yaptıkları doğruysa; bir devrimdir. Kadınlar onu desteklemeli" tepki topladı: İhanet yüceltilecek bir kavram değil!.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

BERNA LAÇİN: Kadının ihaneti devrim sayılmaz
Aldatmanın her türlüsüne karşıyım. 'Erkek yapınca elinin kiri kadın yapınca günah' fikrine katılmıyorum. Aldatma karakter bozukluğudur. Bir bakkalın müşterisini aldatması da aynı şeydir. Pınar'ı çok takip etmedim, iddiaları bilmiyorum. O bekar bir kadın ancak; kadının ihaneti devrim sayılmaz. İyiye ve güzele doğru değişim olursa ona devrim denir. Fatih maço biridir. Böyle düşünmesi ilginç!

DEMET AKALIN: Öyle kadınları ben tokatlarım
Ben bu konuda çok da Pınar'ın tarafında duramayacağım. 'Sahip çıkın' diyene bakmak lazım bir de. Bunu mesela Hülya Koçyiğit ile örnek bir yaşantısı olan Selim Soydan söylemiş olsa ciddiye alırım. Ama Fatih Aksoy'un söylemesi bence bir şey ifade etmiyor. Pınar'ın yaptıkları takdire şayan şeyler değil. Kızıyorum böyle kadınlara. Bir de Derin Mermerci var; Elif Germiyanlıgil'in yuvasını bozan. O da gece bir yerlerde karşıma çıkmasın; tokatlarım yoksa onu!

TUĞBA ÖZAY: Pınar olsa olsa çevrimci olur!
Ne devrimcisi! Aldatmak devrim mi oldu? Devrimciliği kaybolan ahlaki değerleriyle karıştırmasınlar. Devrimci; dünyanın barış, kardeşlik içinde yaşaması için mücadele edene denir. Pınar'ın devrimle ne alakası var. Devrimci değil olsa olsa çevrimci olur! Ne de olsa bir takım dolaplar çeviriyor. İhanet benim değerlerime terstir...

TÜLİN ŞAHİN: Devrimci kadın Duygu Asena'ydı
Bizim toplumumuzda erkek aldatınca kahraman sıfatı alıyor, kadın yapınca başka bir sıfat alıyor ama hiçbir şey aldatmayı yüceltemez! Tamam dışlanmamalı, işi elinden alınmamalı belki ama; devrimci kadın Duygu Asena'ydı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious