Diablo 3'ün ilk görüntüleri

Diablo 3'ün ilk görüntüleri.14912
  • Giriş : 28.06.2008 / 21:44:00

Blizzard yıllar sonra nihayet beklenen açıklamayı yaptı, oyuncuların umutları boşa çıkmadı ve Diablo 3 resmen duyuruldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Beklenen gün geldi; Diablo 3, resmi olarak Blizzard tarafından duyuruldu. Üstelik onlarca ekran görüntüsü, video ve sanat çalışmaları eşliğinde. Oyunla ilgili verilen ilk bilgiler, her zamankinden daha fazla görev içereceği, Tristam'ın yeni bir haline sahip olacağı ve Witch Doctor adlı yeni bir sınıf sunacağı yönünde.

Yenilikler ve Tanıdıklar

Kontrollerde gelişme gösteren Diablo 3, tam yakınlaştırma, kısayol barı ve yetenekler arası fare sürükleme tuşuyla geçiş gibi kolaylıklar sunacak. Sınıflara özgü zırhlar ile her karakterin kendine has görünüme kavuşmasını sağlayacak olan oyun, sınıfları da birbirinden daha keskin çizgilerle ayıracak. Ayrıca kadın birer Barbarian ve Witch Doctor'a da hazır olun.

Aksiyona Ağırlık

İksirden çok, yaratıklardan düşen kırmızı küreler ile sağlığı iyileştirmek, Diablo'nun aksiyon yönünü kuvvetlendirirken, çevre tahribatı da gerçekçiliği artıracak. Diablo 3'te düşmanlar da önceki oyunlardan daha iri kıyım olacak, devasa ağaçlar ve Siegebreaker adlı dev iblis gibi.

Oyunla ilgili ilk bildirilenler bu kadar. Şimdi galerimizden ilk ekran görüntüleri ile Diablo 3 turuna çıkabilirsiniz. Oyuna ait ilk videolar da çok yakında burada.


Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious