Dialog, spiker adaylarını bekliyor

  • Giriş : 17.01.2006 / 00:00:00

Can Gürzap ve Arsen Gürzap tarafından kurulan, Türkiye'de 15 yılda 15 bin öğrenci yetiştiren Dialog, alanında lider olduğu sunuculuk ve spikerlik eğitimlerine bu mesleği başarıyla yapmak isteyenleri bekliyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Kurulduğu günden beri ekranlardan veya radyolardan tanıdığımız, Sonay Dikkaya, Jülide Ateş, Elif Ilgaz, Özge Özsağman, Defne Sarısoy, Emre Bugra, Defne Samyeli gibi birçok başarılı sunucu ve spikeri yetiştiren Dialog, alanındaki iddiası ile eğitimlerine devam edip, sunucu ve spikerlik mesleğini seçen kişilere profesyonel eğitim vermeye devam ediyor.

Dialog, sunucu ve spiker olmak isteyen adaylara toplam 160 saat süren, kapsamlı ve ciddi bir mesleki eğitim sunuyor. Bugün medya dünyasında, uzman eğitmen kadrosu ve yetiştirdiği başarılı isimlerle, alanının en iddialı eğitim kurumu olan Dialog, sunduğu eğitim ile adayları iş hayatında rakiplerinden bir adım öne taşıyor. Ayrıca, Dialog'dan sunuculuk ve spikerlik eğitimi alan öğrenciler, dönem sonunda uygulanan sınavlarda başarılı olmaları halinde, Milli Eğitim Bakanlığı'ndan onaylı diploma sahibi oluyor.

Dialog'un uzman eğitmen kadorusunda, Can Gürzap ve Arsen Gürzap'dan başka Ayda Aksel, Cevdet Arıcılar, Müge Arıcılar, Zeynep Erkekli, Şükrü Türen, Mehmet Gürhan, Yalçın Boratap, Serap Eyüpoğlu, Hülya Aydın, Sonay Dikkaya ve Tülin Kermen gibi alanın uzmanları yer alıyor. Haftaiçi ve haftasonu seçenekleri bulunan eğitimin içeriğinde nefes, ses, artikülasyon, fonetik, diksiyon, dramatik çalışma, spikerlik ve sunuculuk tekniği, imaj çalışması ve toplu konuşma dersleri yeralıyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious