Didim'de 1 daire alana 2 daire bedava!

Didim'de 1 daire alana 2 daire bedava!.19913
  • Giriş : 01.07.2009 / 19:20:00
  • Güncelleme : 01.07.2009 / 18:54:48

Aydın'ın Didim ilçesinde bir inşaat firmasının yaptığı promosyon herkesi şaşırttı...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Firma sahibi Rıdvan Eşin, yaptığı açıklamada, dünyada ve Türkiye'de yaşanan ekonomik kriz nedeniyle inşaat sektöründe başlayan sıkıntıların ciddi boyutlara ulaştığını belirterek, firmaların artık satış yapamaz duruma geldiğini söyledi.

Türkiye'de inşaat sektörünün ekonominin lokomotifi durumunda olduğunu, bu sektörün durması ya da batmasının, ülkenin ekonomik geleceğini tehlikeye düşüreceğini öne süren Eşin, sektörün bir an önce canlandırılmaya ihtiyacı olduğunu belirtti.

Rıdvan Eşin, krizden kurtulmak amacıyla bugüne kadar bir çok kampanya düzenlediklerini ve son gerçekleştirdikleri 'Villa Alana Ev Bedava' kampanyası ile satışlarını artırdıklarını kaydetti.

Bu kampanyanın bitiminin ardından, satışlarının yeniden düştüğünü ve yaz sezonunda tekrar bir canlanma sağlamak amacıyla ''Bir ev alana iki ev bedava'' adıyla yeni bir kampanya başlattıklarını belirten Eşin, şunları söyledi:

''Kampanyadaki evlerimiz Akbük beldesinde bulunan 'Queen Daireleri' adını verdiğimiz evlerimizdir. Toplam 2 oda ve bir salondan oluşan bu evlerimiz, 75 metrekaredir. Fiyatını 135 bin lira olarak belirlediğimiz yapımı devam eden bu evlerimizden herhangi birini alana, aynı evlerden iki tanesini de ücretsiz veriyoruz. Böylece vatandaşlarımız, Didim gibi Türkiye'nin en gözde tatil yerlerinden birinde 135 bin liraya 3 ev sahibi oluyor.''

Rıdvan Eşin, kampanyanın Temmuz ayının sonuna kadar geçerli olduğunu da sözlerine ekledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*