Diego Lugano sonunda çark etti

Diego Lugano sonunda çark etti.13040
  • Giriş : 18.06.2009 / 20:33:00

Fenerbahçe yönetimi ile yeni sözleşme konusunda bir türlü anlaşmaya yaklaşmayan Uruguaylı stoper Diego Lugano çark etti...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Fenerbahçe'den ayrılmasına kesin gözüyle bakılan savunma oyuncusunun, Kadıköy ekibinde kalma ihtimali belirdi.

Geçtiğimiz sezon gösterdiği başarılı performansla İtalyan ekiplerinin ilgisini çeken Uruguaylı futbolcunun, önümüzdeki sezon Fenerbahçe'de Futbol oynamamasına kesin gözüyle bakılıyordu.

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım da "Lugano'yla bağlarımız kopardık" açıklamasının ardından, Lugano'nun Türkiye'de kalma ihtimali bir hayli zayıflamıştı.

Lugano geri adım attı...

Sözleşmesi bittiğinden bu yana anlaşmaya yanaşmayan ve yıllık 4 milyon Euro talep eden Uruguaylı futbolcunun bu isteğinde geri adım attı. İtalyan ekiplerinden aldığı teklifleri beğenmeyen Lugano'nun, Fenerbahçe yönetimi ile bir kez daha masaya oturacağı açıklandı.

Daha önce Fenerbahçe'nin yıllık 3 milyon Euro'dan 3 yıllık sözleşme teklifini geri çeviren Lugano'nun menajeri Figger aracılığı ile mesaj gönderdiği "Tekrar görüşelim" dediği öğrenildi.

Menajeri ile Fenerbahçe yönetimine mesajını ileten başaılı savunmacının, son kararını Sarı-lacivertli yönetimle görüştükten sonra vermesi bekleniyor...

Yönetimin de yaptığı son öneride ısrarlı olduğu, aksi takdirde Lugano ile yolların tamamen ayrılabileceği ifade edildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*