Dikkat! O şarkılar Mustafa Sandal'ın değil

Dikkat! O şarkılar Mustafa Sandal'ın değil.10076
  • Giriş : 26.06.2009 / 17:13:00

Eğer internette Mustafa Sandal'ın yeni albümü diye bir habere rastladıysanız, hatta şarkıları dinlediyseniz fena tufaya düştünüz demektir.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Yeni albümünün stüdyo çalışmalarını tamamlayan Mustafa Sandal, ilginç bir gelişmeyle karşı karşıya kaldı. Albümü daha piyasaya çıkmadan sahtesi çıktı.

Sandal'ın, resmi sitesinde baş harflerini “A.Y.S.” diye yazdığı ve ismini açıklamadığı yeni albümünün sahtesi, internette tıklanma rekoru kırıyor.

İçeriği tamamen uydurma olmasına rağmen Musti'nin yeni albümü olduğunu iddia eden mp3 siteleri, 380 Bin download rakamına ulaştı. Korsanlar bununla da yetinmeyip Youtube'de sahte albüm için klipler hazırladı. Ancak, o kliplerde sanatçının eski şarkıları yer aldı.

Hayranlarını dolandıran siteler hakkında yasal işlem başlatılacağını açıklayan Mustafa Sandal, “Yeni albüm 4 Temmuz'da piyasada olacak. Şarkıların internete sızması ise, imkansız” dedi.

Sandal'ın, albümünün korsanı çıkmaması için de fun club üyeleri arasından 300 kişilik bir 'korsan avcısı' grubu oluşturduğu da öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*