Dikkatsizlik tartışması cinayetle bitti

  • Giriş : 24.04.2007 / 00:00:00

İzmir'in Menderes ilçesinde, ''yoldan dikkatsiz geçme'' gerekçesiyle çıktığı bildirilen tartışmada, minibüs sürücüsünün, piknik yapan aileden bir kişiyi öldürdüğü, 2 kişiyi de yaraladığı bildirildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Alınan bilgiye göre, Görece'deki alanda piknik yapan aileden Zeynep Hacıoğlu, 4 yaşındaki oğluyla birlikte piknik alanı yanındaki yoldan geçmek istedi. Bu sırada yolda ilerleyen minibüs, ani fren yaparak anne ve oğluna çarpmadan güçlükle durabildi.

Minibüsten inen sürücü F.G, anne ve oğluna tepki gösterirken, Zeynep Hacıoğlu'nun eşi Mustafa ve kayınpederi Hüseyin Hacıoğlu da olay yerine geldi.

F.G'nin davranışları üzerine, taraflar arasında tartışma çıktı. Tartışma sırasında, Hüseyin, Mustafa ve Zeynep Hacıoğlu'nu bıçakla yaralayan F.G, daha sonra minibüsüne binerek olay yerinden kaçtı.

Yaralılar, piknik alanındakiler tarafından Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi.

Yaralılardan Hüseyin Hacıoğlu (55) kurtarılamadı. Mustafa ve Zeynep Hacıoğlu'nun tedavilerine devam edildiği bildirildi.

Minibüs sürücüsü F.G. (29) jandarmaya teslim oldu.

Olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü bildirildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious