Dİlara'nın ölümü cezasız kalmayacak

Dİlara'nın ölümü cezasız kalmayacak.11399
  • Giriş : 01.03.2007 / 00:00:00

İstanbul Valisi Muammer Güler, Bahçelievler’de Dilara Dumrul’nun ölümüne yol açan rögar faciası ile ilgili olarak adli soruşturmanın başlatıldığını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

İstanbul Otomobilciler Esnaf Odası Yönetim Kurulu ve İstanbul Şoförler Esnaf Odası Yönetim Kurulu Üyelerini makamında kabul eden Vali Güler, çıkışta basın mensuplarının Bahçelievler’de hayatını kaybeden Dilara Dumrul ile ilgili sorularını cevapladı. Güler, konu ile ilgili olarak İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ile bir görüşme yaptığını anlattı.

Belediyenin (İBB) idari soruşturma yürüttüğünü söyleyen Güler, adli soruşturmanın da başlatıldığını kaydetti. Güler, "Bu bölgede iş güvenliği konusunda eksiklikler var. Bu iş yerinin görevlileri tedbirleri almakta gecikmiş olabilirler. Adli soruşturma yürütülüyor. Teknik yönden inceleme yapılıyor. Sorumlular hakkında mutlaka cezai işlem yapılacaktır. Çocuğun kaybı gerçekten büyük bir acı. Ailesinin acısını yürekten paylaşıyoruz. Bu tarz olayların tekrarlanmaması için iş güvenliği konusunda bütün tedbirlerin alınması sağlanacaktır" şeklinde konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious