Dilmen: Azizsilin reçetesi yazdı

Dilmen: Azizsilin reçetesi yazdı.9802
  • Giriş : 06.10.2008 / 12:12:00

Fenerbahçe'de kötü gidişin faturası Aragones'e kesildi. Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe'nin ayaklanması için reçeteyi yazdı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Fenerbahçe Turkcell Süper Ligi'nin 6. haftasında kendi sahasında Kayserispor'a 4-1 mağlup olunca sarı-lacivertlilerin İspanyol teknik direktörü Aragones, hedef tahtasına oturtuldu.

Lider Trabzonspor'un 10 puan gerisine düşen Fenerbahçe'de kötü gidişe dur diyecek formül aranırken Rıdvan Dilmen, Kayserispor yenilgisi sonrasında İspanyol teknik adam Aragones ile yolların ayrılması gerektiğini söyledi.

ERTUĞRUL SAĞLAM, ARAGONES'İN YANINDA MÜTHİŞ

Aziz Yıldırım ve yönetim kurulunun hem oyuncu seçiminde hem de Aragones'i takımın başına getirmede büyük kusurlarının bulunduğunu vurgulayan Rıdvan Dilmen, "Aziz Yıldırım'ın Fenerbahçe'de büyük kredisi var. Aziz Yıldırım'ın yaptıkları ortadadır. Hatayı yapan Aziz Yıldırım, hatadan dönecek olan da Aziz Yıldırım. Aragones ile bu işi götürme şansın yok. Bana göre Ertuğrul Sağlam, Aragones'in yanında müthiş" diye konuştu.

BUNU KÖTÜSÜ KÜME DÜŞMEK

"Bunun kötüsü küme düşmek" diyerek çarpıcı bir ifade de bulunan Dilmen, Fenerbahçe'nin radikal bir değişiklik olmadığı sürece kötüye gideceğini belirterek, Aziz Yıldırım'ın kulübe ne kadar büyük hizmetleri olursa olsun taraftarın kötü gidiş durumunda bunları unutabileceğini söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*