Dilmen'den Aragones'e özür

Dilmen'den Aragones'e özür.9187
  • Giriş : 04.05.2009 / 20:35:00

Dilmen, Aragones ile ilgili yaptığı açıklamalardan dolayı özür diledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Bursa'da düzenlenen 'Olgunlar Turnuvası'na katılan Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe maçı öncesi Aragones ile ilgili yaptığı açıklamalardan dolayı özür dilediğini belirterek, “Gökhan stoperde oynamamalı demiştim ama iyi oynadı” dedi.

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Bursa Şubesi ve Anadolu Spor Gazetecileri Derneği (ASGD) Bursa Şubesi tarafından düzenlenen 23'üncü Olgunlar Futbol Turnuvası açılış maçına Rıdvan Dilmen, Acun Ilıcalı da katıldı. Açılışta Bursasporlu eski futbolcularla, Dilmen'in bulunduğu İstanbul karması maç yaptı. Turnuvanın açılış maçına katılan Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe- Beşiktaş maçı öncesi Gökhan Gönül ile ilgili soru işaretleriyle ilgili Aragones'i eleştirdiğini fakat maç bittikten sonra İspanyol teknik adamın haklı çıktığını belirtti. Dilmen, “Gökhan'ı oynatması ile ilgili 'Stoperde oynamamalı' demiştim. Ama maç bittikten sonra gördük ki iyi oynadı” dedi. Bursaspor ile ilgili de düşüncelerini belirten Dilmen, “Bursaspor'u zevkle izliyorum. Türkiye'nin en saygı gösterilecek takımı, teknik kadrosu, yönetimi ve futbolcuları. Ama bu geçici olmamalı” dedi.

Turnuvaya katılan Acun Ilıcalı ise “Bursaspor takdir edilecek bir takım. Ertuğrul hoca ile ivme kazanacaklarını düşünüyordum ama bu kadarını da beklemiyordum açıkçası. Bana göre UEFA'ya katılmak bu takıma yakışır. Avrupa'dan bir takımın gelip buradaki atmosferi görmesi gerekir” dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*