Din öğretmeninin yasak aşkı!

Din öğretmeninin yasak aşkı!.13576
  • Giriş : 25.07.2008 / 20:52:00

Din öğretmeni öğrencisine aşık oldu. Aralarındaki yaş farkı da cabası. Ancak ikili hiçbir şeye aldırmıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

İngiltere"nin Goldsithney kasabasında, bir din öğretmeni, 16 yaşındaki öğrencisi Jessica Anderson ile evlenme kararı aldı.

Bu ilişki ada basınında geniş yer buldu. Aileleri bu ilişkiye tepk gösterdi. Aynı şehirde yaşayan kızın ailesi evlerini satılığa çıkardı. 18 yaşını doldurmadığı için resmen evlenmeleri şu an mümkün değil.

Resmi olarak evlenmek için genç kızın 18 yaşına girmesini bekleyecek olan 50 yaşındaki öğretmen Clive Richards, o zamana kadar birlikte yaşayacaklarını açıkladı.

Kendini "Benim öğrencimken aramızda birşey yoktu, herşey ben okuldan ayrıldıktan sonra başladı" diyerek savunan Richards, bu evlilikle beraber 4. defa dünya evine girmiş olacak. İki oğlundan 14 yaşında olanı da, çiftle aynı evde yaşıyor.

Clive Richards, aldıkları tepkilerin çoğunun olumlu olduğunu belirtti. Gelin adayı Jessica ise e-mail yoluyla haber verdiği ailesinden gerekli desteği bulamadı. Aynı şehirde yaşayan aile, bu kararı öğrendikten sonra evlerini satılığa çıkarttı. Sıradışı çift, genç kızın hamile olduğu veya beyni yıkandığı iddialarını ise yalanladılar.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*