Dink davasında küfür, yumruk, kavga!

Dink davasında küfür, yumruk, kavga!.11380
  • Giriş : 26.01.2009 / 12:03:00

Hrant Dink'in öldürülmesine ilişkin bugün görülen davanın 8. duruşmasında Yasan Hayal ve Erhan Tuncel salonda yumruk yumruğa girdi...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Hrant Dink'in öldürülmesine ilişkin davanın bugün görülen duruşmasında iki tutuklu sanık Yasin Hayal ile Erhan Tuncel, yumruk yumruğa kavga etti.

Duruşma davam ederken Yasin Hayal, Erhan Tuncel'e yumruk attı. Kavganın ardından Mahkeme Başkanı Tuncel'i salon dışına çıkarttı.

İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmada tutuksuz sanık Osman Hayal, savunmasını yaptığı sırada kardeşi Yasin Hayal'in bir komplo içinde olduğunu ileri sürdü. Osman Hayal, "Kardeşim ne zaman Erhan Tuncel'i tanıdı, bu işlerin içine düştü." dedi. Bunun üzerine Erhan Tuncel tepki göstererek, "Ben kardeşini ne zaman tanıdım?" diye sordu. Bu sözlerin ardından Yasin Hayal de araya girerek, Tuncel'e sert şekilde tepki gösterdi. Yasin Hayal ile Erhan Tuncel arasındaki sözlü tartışma büyüyünce Hayal, Tuncel'e saldırdı. Hayal, Erhan Tuncel'e yumruk attı. Bunun üzerine askerler araya girerek iki sanığı ayırdı. Birbirlerine küfürler eden iki sanığa sert tepki gösteren Mahkeme Başkanı, devreye girerek sükunet istedi.

Mahkeme Başkanı daha sonra Erhan Tuncel'i salon dışına çıkarttı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*