Direksiyonu AKP'li vekil kapınca

Direksiyonu AKP'li vekil kapınca.12130
  • Giriş : 21.06.2008 / 22:06:00

AK parti milletvekili Cumhur Ünal, Suudi Arabistan'da sürücü koltuğunu boş bulunca oturdu ve kalkmak istemedi. Sudanlı şoför telaşlanırken, milletvekileri bakın nasıl şakalaştılar...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Bir grup AK Partili milletvekili geçtiğimiz günlerde Suudi Arabistan'a gitti. Eşleriyle birlikte geziye katılan milletvekilleri keyifli günler geçirdi. Karabük milletvekili

AK Parti Karabük milletvekili Cumhur Ünal, geçtiğimiz günlerde bir grup parlamenter arkadaşı ile birlikte Suudi Arabistan'a gitti. Geziye, Türkiye-Suudi Arabistan Dostluk Grubu Başkanı AK Parti Karabük milletvekili Mehmet Ceylan, Afyon milletvekili Zekeriya Aslan, Bolu milletvekili Yüksel Coşkunyürek, Burdur milletvekili Bayram Özçelik ve Giresun eski milletvekili Adem Tatlı da katıldı.

Geride bıraktığımız günlerde yapılan gezi, Cidde'de başladı ve Mekke Medine'de son buldu. Geziye milletvekilleri eşleri ile birlikte katıldı. Keyifli geçen gezide, milletvekilleri ve eşleri birlikte umre yapma fırsatı da buldular. Milletvekilleri, şehiriçi ve şehirlerarası gezilerde birbirlerinden hiç ayrılmadı.

Şehiriçi turlarının yapıldığı bir sırada Karabük milletvekili Cumhur Ünal, Sudanlı otobüs şoförünün yokluğundan istifade ederek sürücü koltuğuna oturdu. "Şimdi direksiyonu ele geçirdim. Haydi gidiyoruz" dediğinde, Sudanlı şoför telaşlanmaya başladı. Milletvekili arkadaşları ve eşleri ise esprileri peşpeşe patlattı.

Avukat olan Afyon milletvekili Zekeriya Aslan, esprileri hukuki yoldan yaptı. "Suudi polisinden yakanı kurtaramazsın. İçerden almak bize düşer" dedi. Bayram Özçelik, koltuğu kapmanın kolay olmayacağını söyledi, "çabuk kalkacağı koltuğa oturmaması" tavsiyesinde bulundu.

Sürücünün hemen ardında eşi ile birlikte oturan Giresun eski milletvekili Adem Tatlı, gözlerini fotoğraf makinasının objektifine döndü ve "gözlerimdeki korkuyu da görüntüle" diye fotoğraf çekene seslendi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious