Diyarbakır'da 90 ebe - hemşire alınacak

  • Giriş : 02.01.2007 / 00:00:00

Diyarbakır Sağlık İl Müdürlüğü, daha iyi sağlık hizmeti vermek için 2007 yılı içinde 90 ebe ve hemşirenin atamasını yapacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Sağlık Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü'den izin çıkmasında sonra alım için duyuru yapan İl Sağlık Müdürlüğü, merkez ve ilçelere bağlı köy, belde sağlık ocakları ile sağlık evlerine 2007 yılı için 90 ebe ve hemşire ataması yapılacak. Müracaatlar 12 Ocak'a kadar devam edecek.

Başvuru için istenen belgeler ise şöyle; nüfus cüzdanı veya onaylı örneği (18 yaşından küçükler için 657 Sayılı Kanunun Değişik 40. Maddesinin 2'nci fıkrası gereğince kaza-i rüşt kararı veya onaylı örneği). Diploma asılları veya onaylı örnekleri, diplomaların düzenlenmemiş halinde öğrenim durumlarını belirtmek üzere ilgili kurumlarca usulüne göre verilecek ve daha sonra diploma ve örnekleri ile değiştirilecek belgeler. (Bu belgelerde diploma notu yok ise diploma notunu gösteren belge). Başvuru tarihinden en fazla bir ay önce Cumhuriyet Savcılığından alınmış sabıka kaydı. Başvuru tarihinden en fazla 1 ay önce alınmış Resmi Sağlık Kurul Raporu (tek tabip)

6 adet vesikalık fotoğraf. Mal bildirim beyannamesi (Doldurularak kapalı zarf içinde teslim edilecek.) İkametgah belgesi. Varsa KPSS sonuç belgesi (2004 yılı KPSS'ye girenlerden eğitim durumlarında değişik olmadığı halde 2006 KPSS'ye giren adayların yüksek puanlı olan sonuç belgesinin dikkate alınması).

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious