Diyarbakırspor Ziya Doğan ile anlaştı

Diyarbakırspor Ziya Doğan ile anlaştı.14022
  • Giriş : 08.07.2009 / 13:54:00

Dün teknik direktör Nurullah Sağlam'ın görevini bıraktığını açıklamasının ardından Ziya Doğan ile temasa geçen Diyarbakırspor yönetimi, Ziya Doğan ile anlaştı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Dün teknik direktör Nurullah Sağlam'ın görevini bıraktığını açıklamasının ardından Ziya Doğan ile temasa geçen Diyarbakırspor yönetimi, görüşmeler sonucunda anlaşmaya vardı.

Ziya Doğan, bugün yeşil-kırmızılı ekibin Kartepe'deki kampına katılacak.

Diyarbakırspor Kulübü Basın Sözcüsü Suat Önen, AA muhabirine yaptığı açıklamada, dün teknik direktör Nurullah Sağlam'ın transferi gerçekleştirilen futbolculara ve menajerlerine peşinat ödemesi yapılmadığı için görevi bıraktığını açıkladığını ifade ederek, şöyle konuştu:

''Biz Nurullah Sağlam ile birlikte yola çıktık. Kader birliği yaptık. Ancak hocamızın peşinatların ödenmesi konusunda dayatması oldu. Nurullah Sağlam ile futbolculara yapılacak ödeme planı konusunda anlaşamadık. Biz ekonomik sorunlarla mücadele eden bir kulübüz. Çok kısıtlı nakit parayla transfer yapmaya çalışıyoruz. Bu nedenle dayatmanın yapılması doğru değil. Kaldı ki sadece Diyarbakırspor değil, hiçbir kulüp dayatmayı kabul etmez.

Ziya Doğan ile dün gece ve bu sabah yaptığımız görümeler sonucunda anlaştık. Hocamız bugün kampa katılacak. Kendisine kulübün yaşadığı ekonomik sıkıntıyı açıkça anlattık. Kendisi de prensiplerini anlattı. Bir noktada buluştuk ve anlaştık. Hocamızın talebi ve kulübümüzün maddi durumu doğrultusunda transferi gerçekleştireceğiz.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*