Dizi arkadaşlığı asker arkadaşlığı gibi

Dizi arkadaşlığı asker arkadaşlığı gibi.15346
  • Giriş : 03.05.2008 / 22:46:00

Aynı dizide oynarken tanışan Şebnem Özinal ve Özlem Tekin, diziden sonra arkadaş olduklarını ve bunun acayip bir şey olduğunu söylediler. Tekin, kendisine hep hırsız rolü verilmesine de sitem etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Kral TV'deki Hiper Aktif programına oyuncu Şebnem Özinal'ı davet eden Özlem Tekin, bir dizide tanıştıklarını ve daha sonrasında arkadaşlıklarına devam ettiklerini söyledi.

Bir süre önce yayınlanan ve 9. bölümden sonra kaldırılan Fesupanallah dizisinde bir hırsızı canlandıran Özlem Tekin, "Dizi arkadaşlığı çok enteresan bir şey. Çünkü 24 saatiniz birarada geçmeye başlıyor. Alakasız diye düşündüğünüz, çok başka kesimlerden insanlarla da karşılaşıyorsunuz. Acayip bir yer. İçini dışını, özel hayatını her şeyini biliyor insanlar. Beraber yiyip, beraber içiyorsunuz falan. Bize de vesile oldu, çok güzel bir arkadaşlığa başladık" dedi.

Şebnem Özinal ise dizilerde başlayan arkadaşlıkların çok farklı olduğunu söyleyerek, "Dizi arkadaşlığı asker arkadaşlığı gibi. Çoğu zaman eşinden ailenden daha fazla birarada oluyorsun. Çok eğlenceli 9 bölüm geçirdik" diye konuştu.

Fesupanallah'da hizmetçi kılığındaki bir hırsızı canlandıran Özlem Tekin, "Şebnem benim hanımımdı. Sürekli ona kahve götürüyordum. Sonra bütün elmaslarını çaldım. Hep hırsız rolü veriyorlar bana niyeyse anlayamadım gitti" diyerek farklı bir rol beklentisini de aktarmış oldu.

TELEVİZYONGAZETESİ

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious