Dizi için bebek planını erteledi

Dizi için bebek planını erteledi.32852
  • Giriş : 11.05.2008 / 17:50:00

Çekimleri Ayvalık'ta süren ve kısa bir süre içinde yayına girecek olan 'Yol Arkadaşım' dizisinde oynayan Özge Özberk, bu yaz hamile kalmayı planlıyordu. Ancak dizi teklifi için bu kararını erteledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Senaryosunu Çağan Irmak'ın yazdığı ve Irmak Çığ'ın yönetmenliğini yaptığı Yol Arkadaşım dizisinin başrolünde oynayan genç oyuncu Özge Özberk, bir süre önce üç yıldır birlikte olduğu sevgilisi Hayim Sadioğlu ile dünyaevine girmişi. 2009'a kadar yakın çevresine bebek yapma planı olduğunu anlatan Özberk, bu kararından dizi teklifi nedeniyle şimdilik vazgeçti.

Çocuk doğurup anne olma hayalleri için 'Yol Arkadaşım' dizisinden gelen teklifi önce kabul etmeyen Özge Özberk'in, senaryoyu okuyuncu fikrini değiştirdiği belirtildi.

Özge özberk, "Öncelikle Çağan Irmak ve Tommris Giritlioğlu isimlerinin bir arada olması çok önemli bir etkendi. Proje anlamında ise rolün yoğunluğu ve zorluğu aynı zamanda hayata dair ıskalanmaması gerek gerçek duyguları bize yaşatacağı için bu projeyi kabul ettim" diye konuştu.

MİLLİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious