" />

Dizilerde oynamak istiyorum (filmlerde oynamak istiyorum ne yapılabilir)

Dizilerde oynamak istiyorum (filmlerde oynamak istiyorum ne yapılabilir).22658
  • Giriş : 28.11.2010 / 10:47:00
  • Güncelleme : 28.11.2010 / 13:32:14

Dizilerde oynamak istiyorum diyenlere rehber olacak bir haber bu haber! Dizilerde rol almak, dizilerde oynamak için buraya tıklayın

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Son yıllarda büyük bir ivme kazanan Türk sinema ve dizi endüstrisi, yaşanan bu hızlı yükselişle birlikte özellikle birbirinden farklı karakterler için, uygun yetenek ve oyuncuları bulma konusunda ciddi bir sıkıntı yaşıyor.

Bu ihtiyaçtan yola çıkılarak hazırlanan “Oyuncu Fabrikası” bir yandan oyuncuların kariyerlerini ilerletmelerine yardımcı olmak, daha çok projede yer almalarını sağlamak bir yandan da yapımcıların aradıkları yeni yeteneklere “daha hızlı ve kolay” bir şekilde ulaşmalarını sağlamak için oluşturulmuş bir kariyer ve iletişim sitesi olarak yayına başladı. Site, sinema sektörünün içinden gelen deneyimli yönetmenler, yapımcılar ve iş odaklı internet servislerinde uzman bir ekip tarafından işletiliyor.

“Oyuncu Fabrikası” hem konsepti hem de sunduğu teknoloji ve hizmetlerle “Türkiye’deki İlk Oyunculuk Kariyer Sitesi” olarak göze çarpıyor. Tüm İnternet kullanıcılarına açık olan siteye hem yapımcılar, hem oyuncular, hem de oyuncu olmak isteyen adaylar hiçbir ücret ödemeden üye olup tüm avantajlardan yararlanmaya başlayabiliyor.

Yeteneği olduğuna inanan ve oyuncu olmak isteyen; fakat sektörü yeteri kadar tanımayan kişiler için bir iletişim ve kariyer platformu olarak konumlandırılan Oyuncu Fabrikası; aynı zamanda profesyonel oyuncuların da kendileri için uygun olan daha fazla sayıda proje içinde yer almalarını sağlayarak kariyer planlamalarında rol oynayacak önemli bir araç rolünü de üstleniyor. Platform buna ek olarak; yapımcı, prodüktör, TV kanalları ve yönetmenler gibi kurumsal kullanıcılara ulaşmada bir köprü görevi yaparak, oyuncuların kendi iş ağlarını kolay ve etkili bir şekilde büyütebilmelerine yardımcı oluyor.

Platformun en önemli ayrıcalığı “On-Line Değerlendirme”yi etkin kılan teknolojik özellikleri barındırıyor olması. Bu özelliği sayesinde platforma üye olan herkes kendilerine sunulan tanıtıcı metni kamera karşısında okuyor ve profillerine yüklüyor. İş ilanları ve yeni projelerle ilgili güncel bilgiler oyuncu ve oyuncu adaylarına güncel olarak mesajla iletiliyor; başvurular sistem üzerinden rahatça takip edilebiliyor.

Yapımcılar ilanlara başvuran tüm oyuncuları “Başvurular” kısmından izleyebiliyor, beğendikleri adayları Seçtiğim İlanlar kısmına ekleyebiliyor. Aynı zamanda arzu ederlerse burada yer alan oyunculara yine on-line olarak hazırladıkları seçme metnini göndererek; onlardan gelen videolar üzerinden kolaylıkla ilk seçmeleri gerçekleştirebiliyorlar.

Oyuncular için Türkiye’nin ilk ve tek iş odaklı iletişim ve kariyer sitesi olan Oyuncu Fabrikası hakkında daha detaylı bilgi almak ve üye olmak için www.oyuncufabrikasi.com adresi ziyaret edilebilir.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*