Dobi Hasan'ın gönlünde Samsunspor yatıyor

Dobi Hasan'ın gönlünde Samsunspor yatıyor.10375
  • Giriş : 31.05.2006 / 00:00:00

Samsunspor'un ligden düşmesine engel olamayan 'Dobi Hasan' olarak bilinen Hasan Şengün, birçok takımdan teklif almasına karşın tercihinin Samsunspor'da kalmak olduğunu söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Bir spor dergisi tarafından da yılın en iyi çıkış yapan teknik direktörü olarak seçilen Şengün, Samsunspor'da göreve geldiği son 9 maçta sadece karşı sahada Malatyaspor'a yenilmişti. Şengün'n başında çıktığı Samsunspor, son 9 karşılaşmada, Kayserispor, Konyaspor, Kayseri Erciyesspor ve Rizespor ile berabere kalmış Denizlispor, Diyarbakırspor, Gençlerbirliği ve Ankaragücü'nü yenmişti. Geçici bir süreliğine göreve getirilen Şengün, oyuna yerinde ve zamanında müdahalesi ile Samsunspor Yönetim Kurulu'nun da takdirini kazanarak hoca arayışlarının son verilmesine neden olmuştu.

Başarılı bir performans sergilemesine karşın takımın düşmesine engel olamayan Hasan Şengün, çıkış arayan takımlardan teklif alıyor. Türk futboluna hizmet vermek istediğini aktaran Şengün, "Futbolcu iken yapamadıklarımı hoca olarak takımının başında yapmak istiyorum. Ancak benim önceliğim Samsunspor camiası. Samsunspor'un benim ayrı bir yeri var. Hep beraber kongreyi bekliyoruz. Bu aşamada netleşen bir şey yok. Ancak tabi ki gönlüm Samsunspor'dan yana. Samsunspor'a inancım tam. Ben önümüzdeki sezon Samsunspor'un süper ligi yeniden çıkacağına inanıyorum. Samsunspor'dan teklif gelmesi halinde hiç tereddüt etmem." diyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious