Doğan: Aramızı bozamazlar

Doğan: Aramızı bozamazlar .14022
  • Giriş : 28.06.2007 / 14:19:00
  • Güncelleme : 28.06.2007 / 14:34:20

Ziya Doğan, "Yönetim kuruluyla inanılmaz bir uyum içinde yola devam ediyoruz.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Trabzonspor Teknik Diröktürü Ziya Doğan, "Yönetim kuruluyla inanılmaz bir uyum içinde yola devam ediyoruz. Bu uyumu bozmaya hevesli olanlar amaçlarına ulaşamayacaklar" dedi.

TOLGA: BİRİ GİDER BİRİ GELİR

Ziya Doğan, kulübün resmi internet sitesinde yayınlanan açıklamasında, takımın yönetim kurulundan istifa eden İbrahim Hacıosmanoğlu'nun, iki akşam önce Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy ile birlikte Gerede kampını ziyaret ettiklerini hatırlattı.

Doğan, ziyaret sırasında Hacıosmanoğlu'na “hoş geldin” demesinin bile farklı boyutlara çekilmeye çalışıldığını savunarak, şunları kaydetti:
"Ben profesyonel bir teknik adamım. Kampımızı, antrenmanımızı ziyarete eden insanlara hoş geldiniz dememden daha doğal ne olabilir. Görüşmede bahsedildiği gibi 'Başkan bizi bıraktın' gibi bir ifadem olmamıştır. Şu anda yönetim kuruluyla mükemmel bir uyum içerisindeyiz. Birileri bunu görüyorlar ve bozmaya çalışıyorlar. Her şeyimizle yakından ilgilenilen bu süreçte yapılamaya çalışılanlar maksatlıdır. Trabzonsporlular oyuna gelmesinler."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious