Doğan: Beşiktaş maçının rehavetini yaşadık

Doğan: Beşiktaş maçının rehavetini yaşadık.5681
  • Giriş : 28.02.2007 / 00:00:00

Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, yarı finale yükseldikleri için mutlu olduklarını belirtti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Doğan, "Maalesef takımım Beşiktaş maçının rehavetini yaşadı. Hakem de sertliğe izin verdi" dedi.

Gaziantepspor Teknik Direktörü Erdoğan Arıca, 1-1 berabere kaldıkları Trabzonspor maçı sonrası yaptığı açıklamada, "İki takım oyuncuları da arzulu, coşkulu bir mücadele verdiler. Bu sezonun en tempolu maçıydı. Oyuncular sahada biraz agresifti. Bu da maçın stresinden kaynaklandı. İlk yarı biz üstün oynadık. İkinci yarı ise Trabzonspor daha iyiydi ve maç 1-1 berabere bitti. Elendiğimiz için üzgünüz" dedi.

Arıca, sahada tartıştığı Ayman ile ilgili olarak, "Trabzonspor'da Ayman diye bir futbolcu var. Bu oyuncu sahadaki futbolculara değil bana laf söyledi. Ben de maçın hakemine (Söylediklerini duymuyor musun?) dedim" yorumunu yaptı.

Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan ise yarı finale yükseldikleri için mutlu olduklarını ifade ederek, "Maçın zor olacağını biliyorduk. Her iki takımın da moral ve motivasyonu yüksekti. Maalesef takımım Beşiktaş maçının rehavetini yaşadı. İlk yarıda çok kötü oynadık. Tabi bunda Gaziantepspor'un sert oyunu da etkili oldu. Hakem de sertliğe izin verdi. İkinci yarıda takımım gerçek oyununu ortaya koydu ve görevlerini tam anlamıyla yerine getirdiler. Turu geçtiğimiz için mutluyuz" diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious