Doğan: Ceyhun'la aramızda problem yok

Doğan: Ceyhun'la aramızda problem yok.5681
  • Giriş : 20.03.2007 / 00:00:00

Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, Ankaragücü maçında Ceyhun ile aralarında bir gerginlik yaşandığı biçiminde çıkan haberleri komik bulduğunu söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Doğan, ligde ve Fortis Türkiye Kupası'nda zorlu maçların kendilerini beklediğini ve milli maçlar nedeniyle verilen aradan sonra oyunculara dinlenmeleri için 3 gün izin verdiklerini belirtti.
Ankaragücü'ne 1-0 yenildikleri karşılaşmadan sonra Ceyhun ile aralarında gerginlik yaşandığı biçimindeki haberlerin gerçeği yansıtmadığını ifade eden Doğan, ''Bu haberleri çok komik buluyorum. Maçın ne devre arasında ne sonunda ne de başında böyle bir diyalog olmadı. Bu tür haberlere ülke adına ve gelecek adına
üzülüyorum. Çıkan bu tür haberler insanı düşündürüyor'' dedi.
Geçen hafta Yattara ile ilgili çıkan habere de çok üzüldüğünü dile getiren Doğan, ''Bu konuları konuştukça üzülüyor ve sıkılıyorum. Bunlar tamamen yalan haberler. Trabzonspor, büyük bir kulüp, büyük bir camia. Çok basit şeylerle kamuoyunu neden yanıltmaya çalışıyorlar, amaç nedir, bilmiyorum'' diye konuştu.
Bordo-mavili futbolcuların paralarını almakta sıkıntı yaşadığı biçimindeki iddialar ile ilgili olarak ise Doğan, şunları söyledi:
''Bu tür haberlerle kamuoyunun meşgul edilmemesi lazım. Trabzonspor'un hedefleri var. Bu hedeflerinden Trabzonspor'u saptırmaya çalışıyorlar.
Türkiye'nin şartları belli. Her kulüpte olduğu gibi zaman zaman ekonomik anlamda sıkıntılar olabiliyor. Trabzonspor'da kimsenin parası kalmamıştır. Yazılanlar ve söylenenler doğru değil.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious