Doğan: Revizyon yapmayacağım

Doğan: Revizyon yapmayacağım.9652
  • Giriş : 13.04.2008 / 23:48:00

Kardemir Karabükspor'un davetlisi olarak Karabük'e gelen Futbol Federasyon Başkanı Hasan Doğan Kardemir Karabükspor-Tarsus İdmanyurdu maçını izledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Futbol Federasyon Başkanı Hasan Doğan, burada mensuplarının sorularını da cevaplandırdı. Bir basın mensubunun Fatih Terim'e dış ülkeden gelen teklif ve milli takımda revizyon yapılıp yapılmayacağı şeklindeki sorusu üzerine Doğan şunları söyledi:

"Milli Takım da revizyon yapmayacağım. Fatih Terim'e bir dış ülkeden teklif gelmesi bizi memnun eder. Değerli bir teknik direktörle çalışıyoruz anlamına gelir. Genel anlamı ile şunu söyleyeyim ne Fatih Terim bizi bırakır ne de Fatih Terim'i biz bırakırız." dedi.

Hakemler konusundaki sorusuna ise Doğan, "Ben hakemler konusunda bir değerlendirme yapmıyorum, onu Merkez Hakem Kurulu yapıyor; ama Türkiye genelinde hakemleri çok sık konuşuyoruz. Asıl konuşmamız gereken şey Türk futbolunun temel sorunları, o sorunlar altında hakemler az yer tutar."
Öte yandan, Hasan Doğan, Karabük Valisi Can Direkçi'yi de ziyaret etti. Doğan, burada yaptığı açıklamada, stadyumların yenilenmesi konusunda Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile görüştüğünü ve çok önemli projeleri en kısa sürede gerçekleştireceklerini söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious