Doğan: Yan top zaafiyetinden yenildik

Doğan: Yan top zaafiyetinden yenildik.5681
  • Giriş : 15.04.2007 / 00:00:00

Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, kazanmak zorunda oldukları bir karşılaşmayı kazandıkları için çok mutlu olduklarını belirtti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan ise yan top zaaflarından gol yediklerini belirtti.

Rıza Çalımbay, Trabzonspor maçının zor bir karşılaşma olduğunu ifade ederek, "Kazanmamız gereken bir karşılaşmayı kazandığımız için mutluyuz. İlk yarıda golü bulamamız nedeniyle ikinci yarıda biraz daha hücuma dönük Futbol oynadık. Gole dönük oynadığımız dakikalarda kalemizde gol görerek geriye düştük. Son dakikada bulduğumuz golle haklı bir galibiyet aldık. Her iki takımın da çok üstün bir performansı vardı. Futbolcuların ortaya koyduğu mücadele bu maçla ilgili serzenişte bulunanlara da bir cevap niteliği taşıyor. Çok zor bir karşılaşmanın sonunda 3 puan alan futbolcularımı kutluyorum. Artık bu maçı bırakıp Galatasaray maçını düşünmeliyiz" dedi.

Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan ise, rakibin kazanmak zorunda olduğu bir karşılaşma oynadıklarını vurgulayarak, "Rakibin üzerimize geleceğini biliyorduk. İkinci yarıda rakibin defansı boş bıraktığı bir anda golü bulduk. Ancak ardından yan top zaafiyetimiz nedeniyle kalemizde hiç beklemediğimiz goller gördük" diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious