'Doğan'a güvenimiz tam'

  • Giriş : 19.01.2007 / 00:00:00

Trabzonspor Asbaşkanı ve Futbol Şube Sorumlusu Haşim Sayitoğlu, kritik Konya ve Kayseri maçları öncesi ilginç ifadeler kullandı...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

"Doğan'a güvenimiz tam"
Trabzonspor Asbaşkanı ve Futbol Şube Sorumlusu Haşim Sayitoğlu, kritik Konya ve Kayseri maçları öncesi ilginç ifadeler kullandı. Sayitoğlu, şu anda Teknik Direktör Ziya Doğan' a güvenlerinin tam olduğunu ifade ederek, "Ama 2 - 3 maç sonra ne olacağı bilinmez. Bu durum bizim için de geçerli" dedi.

Garanti yok
Çok istediği Ayman ve Risp' in transferininin bitirilmesinden sonra rahatlayan Ziya Doğan'a güvenlerinin tam olduğunu vurgulayan Haşim Sayitoğlu, "Ancak 2 - 3 maç sonra ne olacağını kimse bilemez. Hocamıza güvenmesek şu anda burada görevinin başında olmazdı. Ama 2 maç kaybettiği zaman hocanın görevde kalıp kalmayacağının garantisini kimse veremez. Bu bizim için de geçerli. 2 - 3 veya 5 maç sonrasının ne getireceğini şimdiden bilemeyiz. Ziya Doğan'la şu anda aramızda bir problem yok. Kritik bir dönemde, kritik bir durumdan geçiyoruz. Hocamıza güveniyorum. Zaten ona güvenmesek şu anda bu işi nasıl yapacağız" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious