Doğan'ın hedefi Tahkim!

Doğan'ın hedefi Tahkim!.16103
  • Giriş : 22.09.2007 / 08:22:00

Trabzon, büyük çekişmeye sahne olan karşılaşmada V. Manisaspor ile 1-1 berabere kaldı. Maçın ardından Bordo-Mavili ekibin teknik patronu Ziya Doğan şunları söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

"Trabzonspor bugün rakibine çok pozisyon vermedi. Fakat fazla pozisyonda bulamadık. Yediğimiz golde de golü atan Holosko ofsayttan çıktı gibi geldi. Savunmamızdan seken tek pozisyonda golü yedik.

Trabzonspor bu maça çok çalkantılı bir haftalık süreçten geldi. Tahkim'in kararını da maça birgün kala açıklanması da futbolcularımızı olumsuz etkiledi. 40 bekle bekle bu kararı ver. Takımı beklentiye sokup bu şekil bir karar vermek doğru değil. Madem öyle bu kadar bekletmeden açıkla kararını. Bu tarz davranışlara rağmen futbolcularım sahada iyi mücadele etti. Galibiyeti arzulayan taraf olduk.

Son dakikalarda risk aldık. Golü aradığımız anlarda rakibe çok pozisyon verdik. Karşılaşmada kazanmayı hak eden taraf bizdik.

Umut'un gördüğü sarı karta oyuncumuzu tasvip etmemiz mümkün değil. Biz kesinlikle futbolcularımıza hakemi aldatacak davranışlar içerisine girmesini söylemiyoruz. Sahada mücadele eden isimlerin daha dikkatli olması gerekiyor.

Doğru işler yaptığımı düşünüyorum. Eleştirenlerde yapılan doğru işlerden rahatsız olan kişiler. Pes etmeyeceğim. Yapılanlar karşısında daha da hırslanıyorum.

Trabzonspor'u eleştiren çevreler şunu unutmasınlarki bu takım sadece benim ve yönetimin takımı değil, tüm Trabzonlular'ın takımıdır. Söyleceklerini bunu düşünerek dile getirsinler. Zarar vermek yerine destek olsunlar" şeklinde konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious