Doğan'ın kart korkusu

Doğan'ın kart korkusu.5681
  • Giriş : 04.03.2007 / 00:00:00

Trabzonspor'un hocası, sarı kart cezası sınırında bulunan Tolga, Ceyhun, Umut ve Gökdeniz'i Konyaspor maçı öncesi uyardı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, takıma konuşma yasağı getirirken, Konyaspor maçı öncesi sarı kart sınırında bulunan oyuncularını da uyardı.
Üç sarı kartı bulunan Ceyhun, Umut, Gökdeniz ve Tolga'dan dikkatli davranlarını ve hakem kararlarına itiraz etmemelerini isteyen Doğan'ın "Galatasaray maçı öncesi problem yaşamak istemiyorum. Hepinize ihtiyacım var. Gereksiz kart görmeyin" dediği öğrenildi.

Geçtiğimiz hafta Beşiktaş maçı öncesi sakatlık yaşayan İbrahima Yattara, 19 kişilik Konyaspor maç kadrosunda yer aldı. Oynayıp oynamayacağı maç saatinde netleşecek olan Yattara'nın tedavisine devam ediliyor. Ersen'in yokluğunda Teknik Direktör Ziya Doğan'ın bu futbolcuya şans verebileceği vurgulandı. Bu arada sakat Risp'in yerine ise 81 gün sonra Stepanov ilk on birde görev alacak.
Trabzonspor'da dün sabah yapılan basına kapalı antrenman sonrası Çağdaş'a doğum günü sürprizi yapıldı. Normalde doğum günü 29 Şubat olan tecrübeli futbolcunun doğum gününü 4 yılda bir kutlamasını istemeyen arkadaşlarının böyle bir sürpriz hazırladığı belirtildi.

Mevlana ziyareti

Trabzonspor dün öğleden sonra özel bir uçakla Konya'ya geldi, Mevlana Müzesi'ni ziyaret etti. Müze bahçesindeki çeşmede abdest alan futbolcular daha sonra müzeyi gezdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious