Doğu Akdeniz'in en büyük ofis projesinde geri sayım

Doğu Akdeniz'in en büyük ofis projesinde geri sayım.8616
  • Giriş : 07.03.2017 / 10:09:00

Adana’da inşa edilen Doğu Akdeniz Bölgesi’nin en büyük ofis projesi Kiza’da ilk teslimler Nisan ayında gerçekleştirilecek.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Balak Metal ve Kurt İnşaat ortaklığıyla kurulan Kiza A.Ş. tarafından Adana-Mersin D-400 Karayolu üzerindeki eski Tekel fabrikası arazisinde inşa edilen projede ilk etap teslimleri için geri sayım sürüyor. Yaşamın Nisan ayında başlayacağı Kiza, ticari hayatın merkezinde, yenilikçi mimari tasarımı ve ileri teknolojik ofis donanımı ile iş dünyasına konforlu ve verimli bir çalışma ortamı sunuyor.

A plus ofisleri ile bölgenin en modern ofis projesi olarak öne çıkan Kiza İş Merkezi, ünlü markaları buluşturacak cadde mağazalarıyla da bölgeyi kent halkının yeni buluşma noktalarından biri haline getirmeye hazırlanıyor.

PARK YERİ SORUN OLMAKTAN ÇIKIYOR

55 bin 262 metrekare arsa üzerinde 180 bin metrekare kapalı alanı kapsayacak şekilde konumlandırılan Kiza İş Merkezi, üstün lojistik avantajları ve emsalsiz konumuyla işletmesini daha ferah bir ortama taşımak isteyenlere ve hayallerinin peşinden koşan yeni girişimcilere konforlu bir iş hayatının kapılarını aralıyor.  20 metre genişliğindeki gidiş-geliş bulvarı ve bu bulvara dik kesişen 15 metre genişliğindeki 3 ayrı caddesiyle büyük rahatlık sunan Kiza, 3 bin araçlık açık ve kapalı otoparkı ile park yerini sorun olmaktan çıkarıyor.

HIZLA GELİŞEN BÖLGEDE

Kurt İnşaat Yönetim Kurulu Aydın Kurt, Kiza’da, iş yaşamının alışkanlık ve geleneklerini, çağdaş iş yaşamının gereklilikleri ile buluşturduklarını belirterek, “Kiza’da, prestijli ve kolay ulaşılabilen bir ofise sahip olmak isteyenler için her kullanıma uygun ve istenilen ölçülerde ofisler sunuyoruz. Adana iş dünyası açısından hızla gelişim gösteren bölgede, nitelikli ofis kavramını hayata geçiriyoruz” dedi.

TİCARİ HAYATIN MERKEZİNDE

Kiza İş Merkezi’nin, satışa çıktığı ilk günden bu yana büyük ilgi gördüğünü ifade eden Kurt, şöyle devam etti:

“Sakinlerine keyifli bir çalışma ortamı vadeden Kiza, kolay ulaşımı ve merkezi noktalara yakınlığıyla da öne çıkıyor. D-400 üzerinde, TEM bağlantı yolu girişinde konumlanan Kiza, havaalanı ve AVM’lere sadece 5 dakika uzaklıkta bulunuyor. Yatırımcının yüksek getiri elde etmesini sağlayan lokasyon, ulaşım imkanı ve sosyal donatıları ile öne çıkan projemiz, tüm sektörlere uygun şirketlerin ihtiyaç ve talepleri göze alınarak planlandı ve hayata geçirildi.”

SOSYAL HAYATI GELİŞTİREN GENİŞ İMKÂNLAR

Yeni nesil ofislerin sosyal yaşamı renklendirirken aynı zamanda iş verimliliğini de artırdığını vurgulayan Kurt, “Çalışma saatlerinin yoğunluğu nedeniyle çalışanlar, molalarda keyifle ara verebilecekleri ve dinlenebilecekleri çalışma alanlarına ihtiyaç duyuyorlar. Kiza, kafe ve restoranlarıyla bu ihtiyaca da cevap veriyor ” diye konuştu.

Günün önemli bir bölümünü ofislerde geçiren kişilerin, artık iş yerlerini de en az ev ortamları kadar önemsediğini vurgulayan Kurt, şunları kaydetti:

“Günümüzde bu ihtiyaçtan hareketle eski ofis anlayışı yerini yeni nesil ofislere bırakıyor. Geniş sosyal imkanlara sahip, birçok teknolojiyi bünyesinde barındıran, günümüzün bütün gereksinimlerini karşılayabilen yeni nesil ofis kavramı, Kiza ile Adana’da hayat buluyor.”

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*