Doğu'da 3 ilde 3 ayrı deprem oldu

Doğu'da 3 ilde 3 ayrı deprem oldu.13735
  • Giriş : 19.02.2009 / 10:18:00

Bu sabah yaklaşık aynı saatlerde Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde 3.0 büyüklüğünde, Van'ın Gürpınar ilçesinde 3.4 büyüklüğünde, Muş'un Bulanık ilçesinde ise 3.2 büyüklüğünde deprem oldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve deprem Araştırma Enstitüsü'nden edinilen bilgiye göre, saat 04:54'te merkez üssü Doğubayazıt ilçesi olan 3.0 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.Muş'un Bulanık ilçesinde 3.2 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve deprem Araştırma Enstitüsü'nden edinilen bilgiye göre, saat 05:10'da merkez üssü Gürpınar ilçesinin Yalınca köyü olan 3.4 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Depremde can ve mal kaybı yaşanmazken vatandaşlar arasında kısa süreli panik yaşandı.

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve deprem Araştırma Enstitüsü'nden edinilen bilgiye göre, saat 07:05'te merkez üssü Bulanık ilçesinin Erentepe beldesi olan 3.2 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Depremde can ve mal kaybı yaşanmazken vatandaşlar arasında kısa süreli panik yaşandı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*