Doğulu'nun avukatı açıklama yaptı

  • Giriş : 01.08.2006 / 00:00:00

Bugün, Kenan Doğulu'nun avukatından haciz açıklaması geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Ünlü şarkıcı Kenan Doğulu'nun Beykoz Acarkent'teki üç katlı tripleks villasına haciz gelmesinin ardından avukatı basın kuruluşlarına bir açıklama göndererek, Doğulu'nun hiç kimseye borcu olmadığını ve çeşitli hilelerle mağdur duruma düşürüldüğünü ileri sürdü.

Avukat Aydın Kurban tarafından yapılan yazılı açıklamada, Kenan Doğulu'nun ülkemizin en önemli müzisyenlerinden biri olduğuna dikkat çekilerek, Doğulu'nun kazancının iyi olduğundan bugüne kadar borçlanarak bir şey almadığı öne sürüldü.

Açıklamada Avukat Kurban, Doğulu'nun arkadaşlarıyla birlikte Yalova'da bir ormanlık arazi aldığı ve bu araziye kütük dağ evi yaptırmak için bir İnşaat firmasıyla anlaştığını belirtti. Ancak bu şirketin paraları almasına rağmen inşaatı yarım bıraktığını iddia eden Kurban, sözkonusu inşaat şirketinin tebligat hilesi yaparak Doğulu'nun bulunmadığı, ikameti olmayan ve henüz tamamlanmayan dağ evine tebligat gönderdiğini öne sürdü. Kurban tebligatı da inşaat firmasının kendi bekçisine aldırdığını ileri sürerek, bunun suç olduğunu kaydetti.

İcra takibinin hile ile başlatıldığını da iddia eden Kurban, Doğulu'nun eşyalarına yasalara aykırı el konulduğunu söyledi. Avukat Kurban, açıklamasının sonunda yasalara aykırı olduğu ileri sürdükleri icra takibine karşı, şirket sahibi ve avukatı hakkında yasal işlemlerin başlatıldığına yer verdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious