Doktorlara hukuk dersi verildi

  • Giriş : 18.03.2006 / 00:00:00

Kahramanmaraş Tabipler Odası ve Sağlık Hayat Derneği (SAHADER), Tıp Bayramı nedeniyle "Sağlık Hukuku" başlıklı konferans düzenledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Kahramanmaraş Tabipler Odası ve SAHADER ortaklığıyla gerçekleşen konferansa Vali Yardımcısı Abdullah Şahin, İl Sağlık Müdürü Sıtkı Güvenç, Tabipler Odası Başkanı Faruk Atlı ve doktor, hemşire ve sağlık memurları katıldı.

Pazarcık Devlet Hastanesi Başhekimi ve SAHADER Başkanı Mustafa Çolak, açılış konuşmasını yaparak yeni kurulan dernek faaliyet ve hedefleri hakkında bilgi verdi. Daha sonra İl Sağlık Müdürü Sıtkı Güvenç ve Tabipler Odası Başkanı Faruk Atlı, birere konuşma yaparak doktorların Tıp Bayramı'nı kutladı.

Törende, yaşanan deprem felaketi sonrasında Pakistan'a giderek görev yapan doktorlarda unutulmadı. Belli süre Pakistan'da görev yapan, Op.Dr. Mustafa Çolak, Uzm.Dr Mehmet Yaşar Özkars, Op.Dr.Ramazan Danışman, Dr. Harun Çam, Sağlık Memuru Mustafa Gülfidan ve hemşire Sema Taşkesen, birer plaket ile ödüllendirildi.

Plaket törenin ardından SAHADER Avukatı Nurullah Albayrak, sağlık alanını ilgilendiren yeni kanunları salonda bulunanlara aktardı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious