Dokuz yaşında bıçaklı saldırgan

Dokuz yaşında bıçaklı saldırgan.8974
  • Giriş : 03.06.2008 / 11:36:00

Uşak'ta, dokuz yaşındaki ilköğretim okulu öğrencisi F.Y., uçurtma yüzünden tartıştığı 32 yaşındaki Mevlüt Bozbey'i bıçakla ağır yaraladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Olay, Aybey Mahallesi Muzaffer Mert İlköğretim Okulu arkasındaki boş arazide meydana geldi. 9 yaşındaki F.Y. ile 7 yaşındaki C.B. arasında uçurtma yüzünden kavga çıktı. Muzaffer Mert İlköğretim Okulu üçüncü sınıf öğrencisi F.Y., aynı okulun öğrencisi C.B.'nin uçurtmasını zorla almak istedi.

Olayı duyan C.B.'nin babası Mevlüt Bozbey de müdahale ederek uçurtmayı geri aldı. Bu sırada eve giden F.Y., bir süre sonra elinde bıçakla olay yerine döndü. Elindeki bıçağı Mevlüt Bozbey'in kalbine üç kez saplayan 9 yaşındaki çocuk hızla kaçtı. Aldığı bıçak darbeleriyle ağır yaralanan Bozbey, ambulansla Uşak Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Yoğun bakım ünitesinde tedavisine devam edilen Mevlüt Bozbey hayati tehlikeyi atlatamadı.

Olayın faili dokuz yaşındaki F.Y., Çocuk Şubesi'nde ifadesi alındıktan sonra suç ehliyeti olmadığı için serbest bırakıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious