Dolmabahçe'de akşam yemeği

  • Giriş : 09.08.2006 / 00:00:00

Başbakan Erdoğan, Suudi Kralı Abdullah'ın onuruna yemek verdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Yemeğe bakanların yanısıra iş ve medya dünyasından temsilciler de katıldı. Suudi misafirler geleneksel kıyafetleri ile yemeğe iştirak ettiler.
Resmi bir ziyaret için Türkiye'de bulunan Suudi Kralı Abdullah bugün Ankara'dan İstanbul'a geldi. Suudi Kral, Çırağan Oteli'ndeki odasına yerleştikten sonra saat 21.30 sıralarında Dolmabahçe Sarayı'na geçti. Kraldan önce ise Başbakan Erdoğan, bazı bakanlar, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, MÜSİAD Başkanı Ömer Bolat, Atasay'ın sahibi Cihan Kamer gibi iş adamlarının yanısıra Zaman Gazetesi Genel Yayın Müdür Ekrem Dumanlı, Yeni Şafak Gazetesi Genel Yayın Müdürü Mustafa Karaalioğlu gibi medya dünyası temsilcileri Dolmabahçe Sarayı'na geldi.

Suudi Kralı'na eşlik eden işadamları da Dolmabahçe Sarayı'na geldi. Suudi işadamları yemeğe geleneksel kıyafetleri kefiyeleri ile katıldı.

Dün gece Ankara'da Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer tarafından verilen yemeğe başörtülü kadınlar katılamamıştı. Başbakan Erdoğan'ın verdiği yemeğe başörtülü kadınların da geldiği görüldü.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious