Domuzun saldırdığı çobana 100 dikiş

Domuzun saldırdığı çobana 100 dikiş.11305
  • Giriş : 09.04.2008 / 20:56:00

Iğdır'ın Tuzluca ilçesi İncesu köyünde koyun otlatırken bir domuzun saldırısına uğrayan ve vücudunun çeşitli yerlerinden yaralanan çobana, hastanede 5 saatte 100 dikiş atıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Olay, İncesu köyü Kado mevkiinde meydana geldi. 37 yaşındaki Emin Korkusuz, koyun otlatırken bir domuzun saldırısına uğradı. Vücudunun 11 yerinden yaralanan Emin Korkusuz, telefonla yardım istediği yakınları tarafından Iğdır Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Korkusuz, "Domuzun saldırısıyla birlikte yuvarlanıp dereye düştüm. Domuz benden sonra koyunlara saldırdı. Domuz, köpeklerin saldırması üzerine sürüden uzaklaşmak zorunda kaldı. Ben yaralı olarak domuzdan kurtulunca cep telefonu ile küçük kardeşim Yakup Korkusuz'u arayarak yardım istedim. Çok kan kaybettiğimi görünce de pantolonumu yırtıp yaramı sıkı bir şekilde sarıp kan kaybını önledim" dedi.

Hastane doktorlarından Abdülhamit Bozyiğit, şahsın kalça ve bacaklarının değişik yerlerindeki yaralara 5 saatte yaklaşık 100 dikiş attıklarını söyleyerek, hastaya her türlü müdahalenin yapıldığını ve yoğun bakımda gereken tıbbi müdahalelerin devam edeceğini belirtti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious