Dört yeni film gösterimde

Dört yeni film gösterimde .11268
  • Giriş : 23.08.2007 / 19:40:00

Bu hafta dört yeni film gösterime giriyor

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Ratatouille
(Ratatouille)


Yönetmen: Brad Bird
Oyuncular: Animasyon karakterler,
Tür: Animasyon / Komedi
Süre: 110 Dk.
Yapım Yılı: 2007
Seslendirenler: Patton Oswalt, Brian Dennehy, Brad Garrett, Janeane Garofalo, Ian Holm, Peter O’Toole

Walt Disney Pictures’ın çok keyifli yeni animasyon filminde ailesinin karşı çıkmasına rağmen ünlü bir aşçı/şef olma hayalleri kuran Remy adlı bir farenin öyküsü anlatılır.

Oysa çöplerle beslenen bir fare için böyle bir mesleğin hiç uygun olmaması başlıbaşına bir problemdir. Kaderin cilvesi sonucu Paris kentinin altındaki kanalizasyon sistemine düşen küçük faremiz Remy, kendisini ünlü aşçı Auguste Gusteau’nun yarattığı lüks bir restoranın tam altında bulacaktır.

Paris’in en seçkin restoranlarından birisinin mutfağının davetsiz misafiri olmanın tehlikelerine rağmen Remy mutfağın çöplerini döken Linguini ile sıradışı bir dostluk kurmayı başarır. Remy’nin müthiş yeteneklerini keşfeden de Linguini olur. İkisi kafa kafaya verince Paris’in damak lezzeti dünyasının altını üstüne getirecek olağanüstü heyecanlı olaylar dizisine yol açarlar.

Otel 2
(Hostel: Part II)


Yönetmen:Eli Roth
Oyuncular: Lauren German, Bijou Phillips, Roger Bart...
Tür: Korku
Süre: 93 Dk.
Yapım Yılı: 2007

'Otel 2'de, Roma’da seyahat eden üç genç Amerikalı haftasonunu geçirmek üzere güzeller güzeli, sofistike bir Avrupalı tarafından egzotik ve doğal bir ‘spa’ya davet edilir.

Kadın orada gevşeyecekleri, yenilenecekleri ve arkadaşlıklarını pekiştireceklerine dair gençleri temin eder. Genç kızlar aradıkları vahayı orada bulacaklar mı?

Yoksa bir açık arttırmanın kurbanları olmaya, dünyanın dört bir yanından iğrenç arzularını doyurmak için gizlice gelen hastalıklı ve ayrıcalıklı kişilerin fantezilerinde birer piyon olmaya mahkumlar mı?

Şeker Kız Candy
(I Want Candy)


Yönetmen:Stephen Surjik
Oyuncular:Carmen Electra, Tom Riley, Irene Alano...
Tür: Komedi
Süre: 85 Dk.
Yapım Yılı: 2007

İki üniversite öğrencisi, film çekmeye soyunur ve şans eseri kendilerini finanse edecek bir yapımcı bulurlar. Ancak yapımcının bir şartı vardır: Filmin başrolünde, ünlü porno yıldızı Candy Fiveways'in yer alması. İkili, ne yapıp edip Candy'e ulaşır ve onu ikna ederler.

Ancak bu sefer de, ailelerinden ve okul yönetiminden gizli olarak filmin çekimlerini tamamlamak gibi bir dertleri vardır. Ayrıca finansörleri olan yapımcı, sandıkları kadar iyi niyetli değildir.

Seks İtirafları
(Sleeping Dogs Lie - Stay)


Yönetmen:Bob Goldthwait
Oyuncular:Melinda Page Hamilton, Bryce Johnson, Geoffrey Pierson...
Tür: Komedi - Dram
Süre: 87 Dk.
Yapım Yılı: 2006

"Stay", geçmişte yaşanmış bir olayın istemeden açığa çıkmasıyla ilişkileri bozulan bir kızın hikayesini anlatan romantik bir komedi. "Stay" sizi etkileyecek, büyük ihtimalle kötü bir yönde.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious