DP Genel Başkanı Ağar'ın Niğde mitingi 25 dakika sürdü

DP Genel Başkanı Ağar'ın Niğde mitingi 25 dakika sürdü.13404
  • Giriş : 21.06.2007 / 15:27:00

Ağar, Türkiye'nin sıkıntılarını çözecek güçlü bir kadroya sahip olduklarını belirtti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Mehmet Ağar, Türkiye'nin sıkıntılarını çözecek güçlü bir kadroya sahip olduklarını belirterek, "Milletin sıkıntılı olduğu yerde bize uyumak haram." dedi.

Niğde mitinginde yaklaşık 25 dakika kadar vatandaşlara hitap eden Mehmet Ağar, Demokrat Parti iktidarında Türkiye'nin, huzurun sağlandığı ve insanların sokaklarda gönül rahatlığıyla dolaşacağı bir ülke olacağını vurguladı.

Türkiye'nin bütün sıkıntılarını halkla omuz omuza vererek çözeceklerini vaad eden Mehmet Ağar, "Türkiye'nin çözülemeyecek hiçbir sıkıntısı yoktur. Çünkü Türkiye'de Demokrat Parti vardır. Demokrat Parti'nin güçlü kadroları vardır. Demokrat Parti'nin, milleti için göğsünü siper edecek güçlü kadroları vardır. Yarınların güzel Türkiye'sini halkımızla birlikte inşa edeceğiz." dedi.

Demokrat Parti'nin Türkiye'nin sigortası ve teminatı olduğunu vurgulayan Ağar, "Türkiye'nin karşı karşıya kaldığı terörle mücadele edecek tek güç Demokrat Parti kadrolarındadır. Çiftçinin ürününü değerlendirmek bize nasip olacaktır. Çiftçinin, esnafın, işçinin memurun sıkıntısını gidermek bize nasip olacaktır. Okumuş üniversiteli gençlerimizi işsizlikten kurtarmayı Allah bize nasip edecektir. Türkiye'de akan gözyaşlarını dindirmeyi Allah bize nasip edecektir." diye konuştu.

Ağar şu açıklamalarda bulundu: "Demokrat Parti iktidarında çiftçi mazotunu ucuz alarak, gübresini ucuz alarak, tohumunu ucuz alarak daha çok kazanacaktır. Demokrat Parti, çiftçinin arkasında kale gibi duracaktır. Demokrat Parti demek daha çok iş, daha çok aş, daha huzurlu ve güvenli bir Türkiye, işsizi olmayan bir Türkiye demektir. Bizim dönemimizde işçisi, esnafı, çiftçisi, memuru ve işsizi mağdur edilmeyecektir. Türkiye'yi halkımızla el ele gönül gönüle vererek yeni baştan kuracağız. İnançlı ve azimli kadrolarımızla üstesinden gelemeyeceğimiz hiç bir sorun yoktur. Halkımıza güveniyoruz."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious