DP'den bir istifa daha

  • Giriş : 05.06.2007 / 18:12:00

DP'de konulduğu sırayı beğenmeyen Paşabeyoğlu adaylıktan çekildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Demokrat Parti'de Çankırı'da konulduğu sırayı beğenmeyen milletvekili aday adayı Selahattin Paşabeyoğlu adaylıktan çekildi.

Demokrat parti Çankırı ikinci sıradan aday gösterilen Paşabeyoğlu yaptığı yazılı açıklamada; şu görüşlere yerverdi: "Milletvekili adaylarının ön seçimle veya il ve tüm ilçe teşkilatlarının görüşlerinin dikkate alınarak belirlenmesi tüm siyasi hayatım boyunca savunduğum temel prensibimdir.

Merkez Sağ'da çizgimi bozmadan istikrarlı bir siyasi mücadelenin ardından gelinen bu noktada Demokrat Parti Çankırı 2. sıra adaylığım açıklanmıştır.

Doğruyol Partisi'nin ve Anavatan Partisi'nin el ele verip güç birliği yaparak Merkez Sağ'da özlenen istikrarı sağlaması en büyük arzumdur.

Siyasi geçmişimde Doğruyol Partisini Isparta'dan sonra Türkiye'de ikinci sıraya oturtanda tüm çalışma arkadaşlarımla beraber sağlamış olduğumuz istikrar, birliktelik ve güvendir.

Ben hep teşkilatımın yanında, içinde oldum. Yıllardır cefakâr mücadelemi devam ettirdim. Bundan sonra da devam ettireceğim Ben hep Teşkilatın adamı oldum. Teşkilatın kalbini kazanmak için ve Teşkilatıma hizmet etmek için verdiğim mücadeleden Ankara'dakilerin kalbini kazanmaya vaktim kalmadı. Bu bağlamda 2. sıra adaylığımı Teşkilatıma izah edemeyeceğimi düşündüğüm için Adaylıktan çekiliyorum. Cefakâr, vefakâr dava arkadaşlarımla beraber Demokrat Partimizin başarısı için çalışmaya devam edeceğiz. Biz her zaman söyledik, gene söyleyeceğiz yeter söz milletin."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious