DP'li Soylu: İyi yönetilmiyoruz!

DP'li Soylu: İyi yönetilmiyoruz!.9701
  • Giriş : 05.02.2009 / 23:24:00

DP Genel Başkanı Süleyman Soylu, ''Bu ülkede her şeyi siyasete istismar eden bir anlayışla karşı karşıyız'' dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Süleyman Soylu, ''Bu ülkede her şeyi siyasete istismar eden bir anlayışla karşı karşıyız'' dedi.

Amasya'da partisinin belediye başkan adaylarının tanıtımı dolayısıyla İl Özel İdaresi Salonu'nda düzenlenen toplantıya katılan Soylu, burada yaptığı konuşmada, ''Ülkenin iyi yönetilemediğini'' söyledi.

''Bu toprakları gezdiğimde gördüğüm tek bir şey var, zenginlik. Bu zenginlik iyi yönetilmeli, ülkemin varlıkları iyi idare edilmeli'' şeklinde konuşan Soylu, geçmişte ülkeye büyük hizmetleri bulunan bir misyondan ifade etti.

Siyasette hizmeti esas aldıklarını ve bunun gayreti içinde bulunduklarını anlatan Soylu, çeşitli kavramların siyasete alet edilmesine karşı olduklarını belirterek, şunları kaydetti:

''Bu ülkede hala dini, etnik kökeni, laik Cumhuriyeti her şeyi, ama her şeyi siyasete alet eden bir anlayışla karşı karşıyız. Biz ise sadece hizmet için siyaset yaptık. Biz bu ülkede sadece gelecek siyaseti yaptık. Biz bu ülkede insanlarımızın yarınlara umutla bakabilmesi için siyaset yaptık.''

Son yıllarda uygulanan politikalarla dar gelirlilerin sıkıntıların arttığını savunan Soylu partisinin Amasya Belediye Başkan Adayı Süleyman Taşdemir ile bazı ilçe ve belde belediye başkan adaylarını tanıttı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*