DSP her yerde seçime girecek ama...

DSP her yerde seçime girecek ama....11726
  • Giriş : 24.12.2008 / 14:58:00

DSP Genel Başkanı Zeki Sezer, partisinin Türkiye'nin her yerinde yerel seçimlere katılacağını bildirerek, ''Ankara Büyükşehir Belediyesi için ayrı bir rezervi saklı tutmak kaydıyla...'' dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Zeki Sezer, Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Bircan Akyıldız ve beraberindeki heyeti kabulü sırasında bir gazetecinin, partisinin Murat Karayalçın'ın Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı adaylığına ilişkin tavrını sorması üzerine, partisinin bugüne kadar gerektiğinde özveride bulunabileceğini gösterdiğini söyledi.

AK Parti'li belediyelerin yarattığı olumsuzluklar bulunduğunu savunan eden Sezer, ''Gerektiğinde yine üzerimize düşeni yapacağız. DSP, Türkiye genelinde her yerde seçime girecektir, Ankara Büyükşehir Belediyesi için ayrı bir rezervi saklı tutmak kaydıyla'' diye konuştu.

-BÜYÜKERŞEN'İN ADAYLIĞI-

Sezer, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen'in durumuna ilişkin bir başka soru üzerine, ''Kamuoyunda yaratılan gitti, gidiyor gibi şeylerin doğru olmadığını söylemeliyim. Bütün partiler DSP'nin belediye başkanlarına ve başka mensuplarına göz dikmişse kadro yetiştiren tek partinin DSP olduğu gerçeği de ortaya çıkmış oluyor'' dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*