DSP lideri Zeki Sezer, Rahşan Ecevit'i yalanladı

DSP lideri Zeki Sezer, Rahşan Ecevit'i yalanladı.7636
  • Giriş : 03.07.2008 / 15:05:00
  • Güncelleme : 03.07.2008 / 15:25:09

DSP Genel Başkanı Zeki Sezer istifa ettiği yönündeki haberleri yalanladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

 DSP Genel Başkanı Zeki Sezer, ''Sayın Rahşan Ecevit'in o açıklamasından anlaşılan 'Zeki Sezer istifa etti' sözü külliyen yanlıştır. Hiçbir şekilde istifa etmedim, bunu ima dahi etmedim'' dedi.

Sezer, parti genel merkezinde düzenlediği basın toplantısında, bugün Rahşan Ecevit'in yaptığı açıklamadaki bir cümlenin ''yanlış anlaşıldığını'' ifade etti.

Sezer, şöyle konuştu:

''Benim istifa ettiğimle ilgili bazı yorumlar, basınımızda bazı değerlendirmeler, televizyonlarımızda da alt yazılar geçti. Bu kesinlikle doğru değildir. Ben siyasete hizmet için girdim. 20 yıldır siyasetin her kademesinde görev yaptıktan sonra bugün genel başkanlık görevini sürdüren bir kişiyim. Bütün zorlukları, sıkıntıları aşarak buraya geldim. Zorluklar olacak, aşmak görevimiz, kararlıyız, aşacağız.

Sayın Rahşan Ecevit'in o açıklamasından anlaşılan 'Zeki Sezer istifa etti' sözü külliyen yanlıştır. Hiçbir şekilde istifa etmedim, bunu ima dahi etmedim. Ancak, siyasette bir istifa mekanizması olduğunu bilirim, o istifa başarısızlık sonucunda olmalı, eğer Türkiye'de siyaset görevini doğru yapacaksa.''

İlgili haber

DSP Genel Başkanı Zeki Sezer istifa etti

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious