DSP'de Celal Doğan heyecanı

DSP'de Celal Doğan heyecanı.11829
  • Giriş : 04.12.2008 / 12:44:00

Yerel seçimlere iddialı hazırlanan DSP yönetimi, Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül’ün ardından, partiye sürpriz isimler kazandırmayı hedefliyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Bu kapsamda, Gaziantep Büyükşehir Belediye eski Başkanı Celal Doğan'la görüşmeler sürüyor. Doğan da ANKA'ya yaptığı açıklamada görüşmeleri doğruladı.

Yaklaşan yerel seçimler öncesinde vitrin yenilemek üzere harekete geçen DSP yönetimi, Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'ün ardından flaş isimlerle görüşmeyi sürdürüyor.

Bu kapsamda parti yönetimi, aralarında Gaziantep Büyükşehir Belediye eski Başkanı Celal Doğan ve İstanbulBüyükşehir Belediye eski Başkanı Ali Müfit Gürtuna'nın da olduğu isimlerle görüşmelere başladı. Görüşmelerde, belediye başkan adaylığı konusunun gündeme gelmediği belirtilirken, bu isimlerin partiye katılım sürecinin hızlandırılmaya çalışıldığı kaydedildi.

Öte yandan, ANKA'nın sorusu üzerine Celal Doğan, “Görüşüyoruz, olumlu olumsuz bir şey söylemek için henüz erken” dedi. Yine önümüzdeki günlerde DSP Genel Başkanı Zeki Sezer'in de Celal Doğan'la bir görüşme gerçekleştireceği öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*