DTP Şırnak milletvekili Sevahir Bayındır yüzünü kapattı

DTP Şırnak milletvekili Sevahir Bayındır yüzünü kapattı.26624
  • Giriş : 12.11.2007 / 12:15:00

Atatürk Havalimanı’nda görüntülenen DTP’li Bayındır, sorulara cevap vermedi. DTP Şırnak milletvekili Sevahir Bayındır yüzünü kapattı

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

DTP Van milletvekili Fatma Kurtulan ile birlikte terör örgütü PKK’nın kamplarında siyasi ve askeri eğitim aldığı öne sürülen DTP Şırnak milletvekili Sevahir Bayındır, iddialar hakkında sessiz kaldı. Atatürk Havalimanı’nda görüntülenen DTP’li Bayındır, sorulara cevap vermeyerek gazeteyle yüzünü kapattı.


Dün bir gazetede Kurtulan’a ait olduğu ileri sürülen fotoğraf ile birlikte bir itirafçının ifadelerine yer verildi. İtirafçı ifadesinde DTP Van Milletvekili Fatma Kurtulan ile Şırnak Milletvekili Sevahir Bayındır’ın PKK kamplarında siyasi ve askeri eğitim aldığını öne sürmüştü. THY’nin tarifeli seferi ile bugün İstanbul’dan Ankara’ya giden DTP’li Bayındır, VİP salonu’na girişte iddialarla ilgili sorulan soruya karşılık vermezken, elindeki gazete ile yüzünü kapattı. Kameranın çekim yapmasından dolayı gergin olduğu dikkatlerden kaçmayan Bayındır, bilet işlemlerini tamamladıktan sonra bir başka DTP Milletvekili olan Hasip Kaplan ile birlikte Ankara’ya uçtu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious