DTP'li Tunceli Milletvekili taburcu oldu

DTP'li Tunceli Milletvekili taburcu oldu.13079
  • Giriş : 16.06.2008 / 16:34:00

Kayseri-Malatya karayolu üzerinde meydana gelen trafik kazasında yaralanan Demokratik Toplum Partisi (DTP) Tunceli Milletvekili Şerafettin Halis, tedavi gördüğü hastaneden taburcu oldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Kayseri-Malatya karayolunun Pınarbaşı ilçesi yakınlarında 34 EG 2751 plakalı otomobiliyle Kayseri'den Malatya'ya giden Şerafettin Halis, aracın kontrolünü kaybetmesi sonucu Trafik Kazası geçirmişti.

Otomobilin devrilmesi sonucu yaralanan Halis, Pınarbaşı İlçe Devlet Hastanesi'nde yapılan müdahalenin ardından Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi.

Plastik Cerrahi Servisi'nde gece kontrol altında tutulan Şeraffettin Halis, sabah yapılan kontrollerden sonra taburcu edildi. Milletvekili Halis, ''Süratliydim, arabanın kontrolünü kaybedince yoldan çıktım. Yolda mıcır vardı. Bugüne kadar yüzlerce ölümlü kaza yaşandı, ancak bu konuda yine de tedbir alınmıyor. Şimdi sağlık durumum iyi. Böyle bir kazadan ciddi bir yara almadan kurtulduğum için seviniyorum'' dedi. Halis, taburcu olduktan sonra programını iptal ederek Ankara'ya gitti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious