DTP'yi hastanelik eden zarf

DTP'yi hastanelik eden zarf.23312
  • Giriş : 02.09.2008 / 18:30:00

DTP GOP İlçe Başkanlığı'na dün sabah saatlerinde gönderilen isimsiz zarfı açan 2 parti görevlisi zarfta bulunan maddeden etkilenerek hastaneye kaldırıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

DTP Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Erhan Özel, "Şuanda soruşturma sürüyor. Zarfın içindeki maddenin ne olduğu konusunda kesin bir bilgi yok" dedi.

Demokratik Toplum Partisi (DTP) Gaziosmanpaşa İlçe Başkanlığı'na dün sabah saatlerinde isimsiz bir zarf gönderildi. Zarfı açan 2 parti görevlisi zarfta bulunan bir maddeden etkilenerek hastaneye kaldırıldı. Konuyla ilgili bilgi vermek için kameralar karşısına geçen DTP Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Erhan Özel, benzer bir olayın DTP Bağcılar İlçe Teşkilatı'nda da yaşandığını savundu.

Demokratik Toplum Partisi (DTP) Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Erhan Özel, "Dün sabah saatlerinde postacının getirdiği zarfı açan iki arkadaşımızın durumu ağırlaşınca hastaneye kaldırıldı. Şuanda soruşturma sürüyor. Zarfın içindeki maddenin ne olduğu konusunda kesin bir bilgi yok. Zarf Büyükçekmece'den postaya verilmiş. Aynı saatlerde Bağcılar İlçe Teşkilatı'na da bir zarf gönderildi. O zarf açılmadı. Gerekli incelemelerin yapılması için şuan zarf muhafaza altında" dedi.

Zarfı açan parti görevlisi Ahmet Ece öğleden sonra teşkilata geldiğini anlatarak, " Arkadaşlar gelen postaları getirdiler. İmzasız gönderilen zarfı açtım. Zarfın içinden çıkan mektubu okumaya başladım. Zaten çok karışık yazılmış, anlamsız ifadeler vardı. Birkaç dakika sonra gözlerimde yanma hissettim. Diğer arkadaşımda da aynı rahatsızlıklar olunca hastaneye gittik" şeklinde konuştu. Olayla ilgili soruşturmanın sürdüğünü belirten Demokratik Toplum Partisi (DTP) Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Erhan Özel, konunun takipçisi olacağını söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*