Düğün magandası piyanisti vurdu

  • Giriş : 14.08.2006 / 00:00:00

Düğünlerde maganda kurşunuyla can verenlerin sonu gelmiyor. Isparta'da bir düğünde gelin almaya giderken piyanist olduğu bildirilen bir kişi vuruldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Magandaların kurşununa hedef olan genç piyanist, kaldırıldığı hastanede girdiği ameliyattan çıkamadı.
Son günlerde artış görülen maganda kurşunları durdurulamıyor. Düğün evlerine acılar bırakan magandaların hedefi bu kez bir piyanist oldu.

Isparta'nın Gelendost ilçesi Yaka köyünde meydana gelen olayda Hakan Kutlu Savaş (24) yaşamını yitirdi. Gelin almaya gidilirken konvoydan atılan kurşunlardan birine hedef olan Savaş, ilk tedavisinin ardından Süleyman Demirel Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi'ne kaldırıldı.

Durumu ağır olan Savaş, hemen ameliyata alındı. Ancak yapılan tüm müdahalelere rağmen genç piyanist kurtulamadı. Savaş'ın vurulduğu haberini alan yakınları hastaneye geldiklerine genç piyanistin öldüğünü öğrenince sinir krizleri geçirdi.

24 yaşında maganda kurşununa hedef olan Hakan Kutlu Savaş'ın üniversite öğrencisi olduğu öğrenildi.

Son dönemde gündeme sıkça getirilmesine rağmen düğünlerde magandalara kurban verilmeye devam ediliyor. Olaya el koyan jandarma, düğünde ateşli silah kullandıkları belirlenen 5 zanlıyı yakalayarak soruşturuyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious