Düğün minübüsüyle işçi servisi çarpıştı: 1 ölü, 15 yaralı

Düğün minübüsüyle işçi servisi çarpıştı: 1 ölü, 15 yaralı.10580
  • Giriş : 15.06.2008 / 21:02:00

Gaziantep'te düğünden dönenleri taşıyan minibüs ile işçi servisinin çarpışması sonucunda bir kişi öldü, 15 kişi de yaralandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Edinilen bilgiye göre, Kenan Evren Bulvarı Hanedan Plaza önünde meydana gelen kazada, bir düğünden gelen Ali Tümer yönetimindeki 27 E 1551 plakalı minibüs ile Mustafa Atılgan'ın kullandığı bir halı fabrikası işçilerini taşıyan 27 S 3884 plakalı servis çarpıştı. Kazada, 27 S 3884 plakalı serviste bulunan işçiler Orhan Sevindik, Recep Birelli, Turgay Atılgan, Murat Aydoğan, Talip Karaugan, Mustafa Maraşlıoığlu ve Mustafa Atılgan ile 27 E 1551 plakalı düğün minibüsünde bulunan Hatice Alpaslan, Hasan Polat, Mustafa Alpaslan, Hamza Tümer, Hasan Tümer, Recep Tümer, Eyüp Yozbatıran, Ali Tümer ve Ahmet Tümer yaralandı. Yaralılar olay yerine çağrılan ambulanslarla Avukat Cengiz Gökçek ve 25 Aralık Devlet Hastanesi'ne kaldırıldılar.

Avukat Cengiz Gökçek Devlet Hastanesi'ne kaldırılan yaralılardan Hatice Alpaslan'ın yapılan müdahaleye rağmen kurtarılamadığı öğrenildi.
Polis olay yerindeki incelemelerini sürdürürken görgü şahitleri, kazanın meydana geldiği karayolunda sürekli kazalar meydana geldiğini ve yetkililerin uyarıcı levha ve ışıklandırma çalışması yapmalarını istedi.
Kazayla ilgili soruşturmanın sürdürüldüğü bildirildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious