Düğün Muş'ta değil İstanbul'da

  • Giriş : 17.03.2007 / 00:00:00

Seda Sayan, önceki akşam özel bir davette sahne aldı. Kırmızılar içerisinde büyüleyen sanatçı, konser öncesinde gazetecilerin sorularını cevapladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Sevgilisi Nihat Doğan'ın 07.07.2007 tarihinde Muş'ta evleneceğiz açıklamalarına Sayan, "Bundan sonra ya evleneceğiz ya da kaçacağız. Bana kalsa evlenmeyeceğim. Çok zor durumdayım" dedi. Düğünün Muş'ta olmasının çok zor olduğunu belirten Sayan, "Tokatlılar isyan etti. Böyle bir düğün yapılacaksa burada olacak diye. Ben de düşündüm ki önce Muş'u ziyaret ederiz sonrasında Tokat'a gideriz. Oralarda konserimizi veririz ama düğünü İstanbul'da yaparız" diyerek düğün yeri hakkında son noktayı koydu.

ERKEKLERİN KAVGASINA ASLA KARIŞMAZDIM AMA...

Seda Sayan'ın, Erol Köse'yi niçin hedef aldığı da ortaya çıktı. Albümün prodüktörlüğünü yapan Nihat Doğan hakkında ileri geri konuşan Erol Köse'ye sinirlenen Sayan, "Erol Köse yanlış anladığımı söylüyor. Nihat Doğan benim prodüktörüm. Çıkıp onun hakkında konuşuyor. Onun bu sözleri Nihat kadar bana zarar veriyor. Ben albümü Nihat'a emanet etmişim. O da en güzel şekilde hazırladı. Yoksa ben erkeklerin kavgasına ne karışırım ne de Nihat beni karıştırır" dedi. Son günlerde DYP'den ihraç edildiği hakkında çıkan haberlere ise Sayan, "Bu konuda değerli büyüğüm Mehmet Ağar ve Celal Adan beni aradı. 'Kesinlikle böyle bir şeyin aslı astarı yok. Biz sizin sanatçı kimliğinize duruşunuza, karakterinize hayranız' dediler" diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious