Düğünde silahlar konuştu

  • Giriş : 04.11.2007 / 11:33:00

Zeytinburnu"nda yapılan bir düğünde taraflar arasında çıkan silahlı ve bıçaklı kavgada 8 kişi yaralandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Alınan bilgiye göre, Sümer Mahallesi 29/14 Sokak"taki Tekin Düğün Salonu"nda yapılan Gülseren İ. ile Serhan S"nin düğünü sırasında taraflar arasında tartışma çıktı. Tartışma bir süre sonra büyüyerek, silah ve bıçakların da kullanıldığı kavgaya dönüştü.

Olayda silahla yaralanan ve durumu ağır olduğu belirtilen Şahin Pala ile bıçakla yaralanan Muhammet Fatih Uluba, İstanbul Üniversitesi (İÜ)
İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi"ne kaldırıldı. Bıçakla yaralanan Zihat (18) ve Asım (30) Gönülalan kardeşler Özel Avrasya Hospital"da, Ergün Yerliler (40) Özel Derman Hastanesi"nde, Mesut Sabay (28) ve Altan Kara (24) İÜ Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi"nde, başına sopayla vurulan 12 yaşındaki Serhat S. ise Vakıf Gureba Eğitim ve Araştırma
Hastanesi"nde tedavi altına alındı.

Kız tarafının düğünden vazgeçmesine rağmen damat tarafının gelini alarak salona götürdüğü, gelinin annesinin ise bunun üzerine kızını zorla düğüne götürdükleri gerekçesiyle şikayetçi olduğu, düğün öncesinde çıkan tartışmanın düğün sırasında da devam ettiği ve sonuna doğru silahlı ve bıçaklı kavgaya dönüştüğü ifade edildi.

Polisin konuya ilişkin başlattığı çalışma sürüyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious