Düğünde yılan paniği!

Düğünde yılan paniği!.6193
  • Giriş : 23.07.2008 / 17:34:00

Balıkesir'de, bir sünnet düğününde müzik eşliğinde oynayan davetliler, üzerlerinden geçen elektrik tellerine dolanmış haldeki 2 metre uzunluğundaki yılanı görünce korkuya kapıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

YILMAZ UZUN'un haberi

Yaklaşık 2 metre uzunluğundaki zehirli yılanın zaman zaman çalan müzik eşliğinde oynadığı gözlendi. Düğünün dağılmasına yol açan yılan gündüz ölmüş halde bulundu.

İbirler'de ikamet eden Bekir Atilla, oğlunun sünnet düğününde yaşanan olayla ilgili şaşkınlığını ifade ederken, böyle bir durumla ilk defa karşılaştıklarını, büyük korku yaşadıklarını söyledi. İddiaya göre, gündüz leylekler tarafından yakalanan yılan, leyleklerin köy meydanındaki bir elektrik direğinin üzerindeki yuvasına bırakıldı.

Akşam sünnet düğünü sebebiyle meydandaki kalabalığı gören leylekler insanlardan ve müzik sesinden korktukları için yuvalarına gelemezken, bunu fırsattan yararlanan yaralı yılan yuvadan çıkıp elektrik telleri üzerinde kaçmaya çalıştı. Düğün sırasında çekim yapan kameraya yakalanan yılanı gören davetliler etrafa kaçışırken, zehirli olduğu anlaşılan yılanın çalan müzik eşliğinde dans ederek ilerlediği gözlendi.

Düğün sahibi Bekir Atilla, "Oğlumun sünneti sebebiyle köy meydanında kına gecesi düzenledik. Eğlence sırasında oyun alanının üzerindeki tellere dolanmış halde yılanı gördük, çok korktuk. Telefon tellerine sarılı haldeki yılan sanki dans ediyordu. Tele tam olarak sarılmış ve kıvrılarak ilerlemeye çalışıyordu. Biz ne yapacağımızı şaşırdık, davetliler bilhassa bayanlar çok korktu. Konuklarımız da biz de yok olduk. Yılanı indirmek zor, düğünü dağıtmak da zor.

Herkes neşe içinde biraz da korkulu gözlerle oynamaya devam etti. Düğün sonunda telde asılı duran zehirli yılan etkisiz hale getirdik. Ancak ölü yılan telde asılı kaldı. Sonra düğünümüz devam etti. Ama teldeki yılan düğünün en unutulmaz anı oldu" diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*