Düğüne bomba ihbarı!

  • Giriş : 03.09.2006 / 00:00:00

Sivas Ticaret ve Sanayi Odasında düzenlenen bir düğün merasimi sırasında bomba ihbarı yapılınca, polis ekipleri binayı didik didik aradı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Eczacı Faruk Tuç ile Demet Aslan'ın TSO'nun alt katında hizmet veren restoranda gerçekleşen düğün merasimi sırasında, polisi arayan bir kişi binada bomba olduğunu ihbar etti.

İhbarın ardından binaya çok sayıda polis ekibi ve bomba imha uzmanı sevk edildi. Önce binanın üst katlarında arama yapan ekipler, daha sonra düğünün yapıldığı salona girdi.

Salonda arama yapacaklarını belirten polis yetkilileri davetlilerden sakin olmalarını istedi. Damat ve gelinin oturduğu masa ile davetlilerin oturduğu masaların altını ve üstünü didik didik arayan ekipler, salona gönderilen çiçek ve çelenkleri de kontrol etti.

Bina dışında da güvenlik önlemi alan ekipler, salona sonradan gönderilen çelenk ve çiçekleri de kontrol ettikten sonra içeriye alınmasına izin verdi.

Binada yapılan aramada herhangi bir şüpheli paket veya cisme rastlanmadı. Damat ve gelin, ekiplerin incelemesinin ardından müzik eşliğinde halay çekerek eğlendi.

Bina önünde güvenlik amacıyla bir süre daha bekleyen ekipler, Tuç ve Aslan ailelerini tanımadıkları kişileri salona almamaları konusunda uyardı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious